Legenda: RZ - rodzaj zajęć; jeżeli w rodzaju zajęć pojawi się symbol [X] oznacza to, że osoba uczestniczy w zajęciach jako słuchacz.
- zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.
Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce | Terminy |
---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek | ||||||
07:30 | 08:55 | Informatyka | 11BHP-SP | B213 A-11 | DP | |
09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | D | |
Wtorek | ||||||
11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | D | |||
pok.104 A-8 | ||||||
Środa | ||||||
09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | D | |||
Sobota | ||||||
07:30 | 09:00 | Automatyka i robotyka | 11MiBM-NP; 12MiBM-NP | 302 A-2 | mWM | |
09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/B | B401 A-11 | mWM | |
12:45 | 14:15 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/A | B401 A-11 | mWM | |
14:30 | 15:50 | Informatyka | 11BHP-NP | B112 A-11 | mWM N | |
Nieregularne | ||||||
Seminarium dyplomowe II | 31BHP-NP/A | mWM |
Termin | Dzień | Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-06 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-05-07 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-05-08 | Śr | 09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | |||
2024-05-11 | So | 07:30 | 09:00 | Automatyka i robotyka | 11MiBM-NP; 12MiBM-NP | 302 A-2 | |
2024-05-11 | So | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/B | B401 A-11 | |
2024-05-11 | So | 12:45 | 14:15 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/A | B401 A-11 | |
2024-05-13 | Po | 07:30 | 08:55 | Informatyka | 11BHP-SP | B213 A-11 | |
2024-05-13 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-05-14 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-05-15 | Śr | 09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | |||
2024-05-20 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-05-21 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-05-22 | Śr | 09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | |||
2024-05-25 | So | 07:30 | 09:00 | Automatyka i robotyka | 11MiBM-NP; 12MiBM-NP | 302 A-2 | |
2024-05-25 | So | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/B | B401 A-11 | |
2024-05-25 | So | 12:45 | 14:15 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/A | B401 A-11 | |
2024-05-25 | So | 14:30 | 15:50 | Informatyka | 11BHP-NP | B112 A-11 | |
2024-05-27 | Po | 07:30 | 08:55 | Informatyka | 11BHP-SP | B213 A-11 | |
2024-05-27 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-05-28 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-05-29 | Śr | 09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | |||
2024-06-01 | So | 07:30 | 09:00 | Automatyka i robotyka | 11MiBM-NP; 12MiBM-NP | 302 A-2 | |
2024-06-01 | So | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/B | B401 A-11 | |
2024-06-01 | So | 12:45 | 14:15 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/A | B401 A-11 | |
2024-06-03 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-06-04 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-06-05 | Śr | 09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | |||
2024-06-10 | Po | 07:30 | 08:55 | Informatyka | 11BHP-SP | B213 A-11 | |
2024-06-10 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-06-11 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-06-12 | Śr | 09:15 | 11:00 | Rezerwacja IIM | |||
2024-06-15 | So | 07:30 | 09:00 | Automatyka i robotyka | 11MiBM-NP; 12MiBM-NP | 302 A-2 | |
2024-06-15 | So | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/B | B401 A-11 | |
2024-06-15 | So | 12:45 | 14:15 | Grafika inżynierska | 11BHP-NP/A | B401 A-11 | |
2024-06-15 | So | 14:30 | 15:50 | Informatyka | 11BHP-NP | B112 A-11 | |
2024-06-17 | Po | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
2024-06-18 | Wt | 11:00 | 12:00 | Dyżur w BOS 2 | |||
pok.104 A-8 | |||||||
2024-06-19 | Śr | 07:30 | 08:55 | Informatyka | 11BHP-SP | B213 A-11 | |
2024-06-19 | Śr | 09:15 | 10:45 | Grafika inżynierska | 11BHP-SP/A | B401 A-11 | |
Nr | Seminarium dyplomowe II | 31BHP-NP/A |