Termin
Dzień
Od
Do
Przedmiot
RZ
Grupy
Miejsce
2024-04-03
Śr
09:10
10:45
Automatyka napędu elektrycznego
L
31AiR-AP-SP
2 A-37
2024-04-03
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-04-03
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-04-03
Śr
13:05
14:40
Automatyka napędu elektrycznego
L
32AiR-PSAiR-SP
2 A-37
2024-04-04
Cz
09:15
10:50
Podstawy elektroenergetyki
P
11E-SP
102 A-37
2024-04-04
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-04-05
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-04-10
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-04-10
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-04-11
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-04-12
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-04-17
Śr
09:10
10:45
Automatyka napędu elektrycznego
L
31AiR-AP-SP
2 A-37
2024-04-17
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-04-17
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-04-17
Śr
13:05
14:40
Automatyka napędu elektrycznego
L
32AiR-PSAiR-SP
2 A-37
2024-04-18
Cz
09:15
10:50
Podstawy elektroenergetyki
P
11E-SP
102 A-37
2024-04-18
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-04-19
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-04-24
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-04-24
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-04-25
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-04-26
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-05-08
Śr
09:10
10:45
Automatyka napędu elektrycznego
L
31AiR-AP-SP
2 A-37
2024-05-08
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-08
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-05-08
Śr
13:05
14:40
Automatyka napędu elektrycznego
L
32AiR-PSAiR-SP
2 A-37
2024-05-09
Cz
09:15
10:50
Podstawy elektroenergetyki
P
11E-SP
102 A-37
2024-05-09
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-05-10
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-05-15
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-15
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-05-16
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-05-17
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-05-22
Śr
09:10
10:45
Automatyka napędu elektrycznego
L
31AiR-AP-SP
2 A-37
2024-05-22
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-22
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-05-22
Śr
13:05
14:40
Automatyka napędu elektrycznego
L
32AiR-PSAiR-SP
2 A-37
2024-05-23
Cz
09:15
10:50
Podstawy elektroenergetyki
P
11E-SP
102 A-37
2024-05-23
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-05-24
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-05-29
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-29
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-05-31
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-06-05
Śr
09:10
10:45
Automatyka napędu elektrycznego
L
31AiR-AP-SP
2 A-37
2024-06-05
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-06-05
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-06-05
Śr
13:05
14:40
Automatyka napędu elektrycznego
L
32AiR-PSAiR-SP
2 A-37
2024-06-06
Cz
09:15
10:50
Podstawy elektroenergetyki
P
11E-SP
102 A-37
2024-06-06
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-06-07
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-06-12
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-06-12
Śr
11:00
13:00
Seminarium Instytutowe IAEE
I
2024-06-13
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-06-14
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37
2024-06-20
Cz
11:00
12:30
Podstawy elektroenergetyki
L
11E-SP
120 A-37
2024-06-21
Pi
09:15
10:45
Maszyny i napęd elektryczny
L
21E-SP
2 A-37